SPONSOR BAĞLANTILAR

Medcezir 19.bölümünde neler olacak?

medcezir 19 | 25 Ocak 2014 Yorum Yok

Medcezir dizisi 19.bölümü 24.01.2014 tarihinde Star Tv ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor. Medcezir son bölümünde Babasının vefatından sonra, Orkun avuçlarına bırakılan gücü Yaman’a karşı kullanacağını açıkça gösterir. Artık bu savaşta Yaman için şartlar eskisinden ağır olacaktır. Karşısında daha tehlikeli, elini kirletmekten korkmayan, gözü kara bir düşman vardır, Ancak Yaman, Orkun’un intikam yeminine geri adım atmayarak karşılık verir. Ne Mira’dan, ne de sahip olduğu hayattan asla vazgeçmeyecektir.

Ayşe’nin yaşadığı trafik kazasından sonra Faruk Beylice’nin yanında çalışmaya başlaması, Mira ile Yaman arasında yeni bir krize sebep olur. Yaman yaşanabilecek problemlerin önüne geçmeye çalışırken, en sevdiğini incitir. Kırdığı kalbi onarmak için adım atma sırası Yaman’a geçer.

Mithat Civanoğlu’na ait özel kasanın açılmasıyla birlikte, Orkun karşısına çıkan sırrın peşine düşer ve bu sırrı sadece Mirayla paylaşınca olaylar iyice karışır.

Medcezir dizisi 19.bölümünü Star Tv veya resmi internet sitesinden online olarak izleyebilirsiniz. Televizyondan izleyemeyenler için kanalın internet sitesi linkini aşağıda sizlere yazdım. İyi seyirler.

Medcezir dizisi 19.bölüm izle


SPONSOR BAĞLANTILAR

Etiketler:, , , , , , , , ,


Yorum Yapın