SPONSOR BAĞLANTILAR

Medcezir 27.bölümünde neler olacak?

medcezir 27 bolum izle | 21 Mart 2014 Yorum Yok

Medcezir dizisi 27.bölümünde; Yaman hatasını telafi etmeye çalışırken yine yanında kendisine destek olan Mira’yı bulur. Mira yaşadığı korkuları ve Tan’la ilgili şüphelerini bir yana  bırakır, kendini tamamen Yaman’ın yanında olmaya adar. Haftalardır iki sevgilinin arasına giren hayat, bu sefer de Kenan’ın kimliğinde vücut bulmuştur.

Asım bey kızı Ada’nın İstanbul’a geldiğini öğrenir. Sude, Asım Şekip Kaya’nın bu durumunu ikisini birbirine yaklaştıracak bir koz olarak görür. Bu durum, Sedef ve Sude’nin arasının daha da gerilmesine neden olur. Faruk ise Sude’yle Asım Şekip Kaya’nın yakınlaşmasından huzursuz olur.

Yaman, Kenan’ın yeni ve doğru bir hayat kurması için elinden geleni yapar fakat Kenan’ın da ileriye dönük planları vardır.

Sedef ile Faruk, restoranlarının ön açılışını yapmak için aile arasında küçük bir parti düzenler. Orkun’la Ada arasındaki küçük oyun yolunu şaşırıp, Yaman’la Mira’nın arasında kendine bir yer bulacaktır.

Medcezir dizisi 27.bölümü 21.03.2014 tarihinde saat 20.00′da Star Tv’de kaldığı yerden devam ediyor. Medcezir dizisi 27.bölümünü televizyondan izleyemeyenler için aşağıda internet adresini paylaşıyorum iyi seyirler.

Medcezir dizisi 27.bölüm izle


SPONSOR BAĞLANTILAR

Etiketler:, , , , , , ,


Yorum Yapın