SPONSOR BAĞLANTILAR

Medcezir 6.bölüm izle

medcezir6izle | 25 Ekim 2013 Yorum Yok

Medcezir dizisi son bölümünde neler olacak? Medcezir 6.bölümünde Mira Yaman Mira’nın hastalığının şokunu yaşarken Nevin onun kafasını karıştırmamak için yine uzaklaşmayı tercih eder. Hasan ise Yaman’ın yeni çevresiyle tanışmanın ona getireceği maddi faydaların peşindedir.  Bu durumun farkına varan Yamanın Hasana olan nefreti daha da büyür.

Serezlerde ise büyük bir gerginlik hakimdir. Selim Yaman’ın sınava girmemesini kabul edemez. Üniversite onun için artık bir hayal olmuştur. Yaman ne kadar üzülse de verdiği karardan pişmanlık duymaz. Bu sefer Selim’i sakinleştiren taraf Ender olacaktır.

Öte yandan Yaman’ın aklı hep Mira’dadır. Sabaha karşı Mirayı görmek için hastaneye gider..O’nu uyurken bile olsa,  yalnız görebilmek ister. Ama sanki Mira Yamanın gelişini beklermiş gibi uyanıktır. Hastanede geçen bu özel zaman, onları birbirlerine daha da yakınlaştırır.

Yamanın hastane ziyaretini öğrenen Orkun, bunun Mira’nın üzerindeki etkilerini de hissedince Yaman’dan daha çok nefret eder. O’nu Mira’dan ve bu çevreden uzaklaştırmak için  Hasan’la işbirliği yapmaya karar verir. Ve Yaman tuzağa düşürülür…

Medcezir dizisi 25.10.2013 tarihinde Star TV ekranlarında olacak. Medcezir dizisini televizyondan izleyemeyenler üzülmesin. Kanalın kendi sitesinden izleyebilirler. Sizlerle linki burada paylaşıyorum iyi seyirler.

Medcezir 6.bölüm izle


SPONSOR BAĞLANTILAR

Etiketler:, , , , ,


Yorum Yapın