SPONSOR BAĞLANTILAR

Medcezir 7. bölüm izle

578 | 01 Kasım 2013 Yorum Yok

Medcezir dizisi 7.bölümü ile 01 Kasım saat 20.00′da hız kesmeden devam ediyor. Medcezir dizisi 7.bölümünde Yaman’ı hırsız ilan ediyorlar. Yaman başına gelen bu talihsiz olaydan bakalım paçasını kurtarabilecekmi?

Medcezir 7. bölümünde neler olacak?

Orkun’u kurduğu tuzak sonunda paralar Yaman’ın odasında bulunmuş, Yaman hırsız ilan edilmiştir. Serez ailesi dışında kimse onun masum olduğuna inanmamaktadır.

Yaman ise kendisine bu tuzağı Orkun’un kurduğundan emindir. Ama elinde öfkesinden başka bir şey yoktur. Kırılan gururunu tek başına tamir etmek için zor bir karar alır. Mert hayattaki tek dostunun yaşadığı haksızlık karşısında kenarda beklemez. Selim’le birlikte Orkun’un bir açığını arar.

Tedavi için Amerika’ya gitmeden önce Mira, Orkun’la ilişkisini yeniden gözden geçirmeye karar verir. Orkun, Yaman’ı çevrelerinden uzaklaştırmayı başarsa bile, Mira’nın kalbinden çıkaramayacağını anlar. Yaman’ı Mira’nın gözünden düşürmek için elindeki tek kozu oynar…

Serezler’in desteği olmadan hayatını sürdürmeye başlayan Yaman’ın  nefesi Orkun’un ensesindedir. Gerçekleri itiraf ettirene kadar onun peşini bırakmayacaktır.

Amerika’ya gideceği gün Mira son ana kadar vedalaşmak için Yaman’ın gelmesini bekler. Umudunu kaybettiğinde, Yaman’a ulaştırması için Mert’e bir emanet bırakır.

Mert’in hırsızlık olayıyla ilgili bulduğu ipucu, Selim’i büyük bir kumar oynamaya iter. Orkun’a suçunu itiraf ettirir.

Medcezir dizisi 01 Kasım tarihinde Star Tv’de izleyebilirsiniz. Televizyondan izleyemeyenler sizinle paylaşacağım aşşağıdaki adresten dizinin resmi kanalından canlı olarak izleyebilirler. Herkeze iyi seyirler.

Medcezir dizisi 7.bölüm izle


SPONSOR BAĞLANTILAR

Etiketler:, , , , , ,


Yorum Yapın