SPONSOR BAĞLANTILAR

Medcezir 8.bölüm izle

medcezir 8 | 08 Kasım 2013 Yorum Yok

Medcezir dizisi Star Tv’de 8 Kasımda kaldığı yerden devam ediyor. Star Tv’nin sevilen dizisi Medcezir bu haftada hayranlarını ekran başına kilitledi. Medcezir dizisi son bölümünde neler olduğu hakkında sizlere biraz bilgi vermek isterim. Mira mektubuyla, Yaman’ın kalbine dokunur. Yaman kendisine atılan iftirayı, artık Mira için de temizlemek zorundadır. Ama karşısında sadece Orkun yoktur. Mithat oğlunun itibarını korumak için güçlü bir ortaklık kurar.

Öte yandan  Selim adaletin yerini bulması ve Yaman’ın eve geri dönmesi için uğraşmaya başlar.

Orkun’un Mira’ya evlenme teklif etmesi, Beylice ailesinin gündemini kısa süreliğine değiştirir. Sude ve Faruk kızlarının geleceği konusunda ilk kez aynı taraftadır. Mira ise hayatındaki keskin bir dönemeçlerden birindedir. Orkun’a vereceği cevap bütün hayatını değiştirecektir.

Mira aklındaki sorularla İstanbul’a döner. Aynı gün Yaman’ın sınava girdiğini öğrenir. Sınav çıkışında Yaman’ı bir sürpriz beklemektedir.
Asım Şekip Kaya’nın Orkun’u kurtarmak için yaptığı plan, Yaman’a önemli bir karar aldırır. Artık kalesini terk ederek düşmanlarını sevindirmeyecektir.
Mira’nın dönüşü şerefine düzenlenen partide bütün maskeler düşecektir.

Medcezir dizisi 8.bölüm izle


SPONSOR BAĞLANTILAR

Etiketler:, , , , , , , ,


Yorum Yapın