SPONSOR BAĞLANTILAR

Medcezir 9.bölüm izle

medcezir 9 | 15 Kasım 2013 1 Yorum

Medcezir dizisi 15 Kasım saat 20.00′da Star Tv’de bomba gibi bir bölümle yayınlandı. Dizinin 9. bölümü olmasına rağmen güngeçtikçe hayranının artması dikkatlerden kaçmıyor. Beğenilerek izlenen medcezir dizisi 9. bölümünde neler olacak büyük merak konusu.

Medcezir 9. bölümünde Orkun’un ihaneti Mira’nın canını acıtsa da, aklındaki soru işaretlerini yanıtlamış olur. Bundan sonra hayatına hissettiği gibi yön verecektir. Yaman’la karşı karşıya geldiklerinde de bu kararını hayata geçirir.  Ancak Orkun’un Mira’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Kaleyi içten fethetmek için Sude ve Faruk’u kullanacaktır.

Ender, Selim’in şirketlerine karşı açılan davayı kabul ettiğini öğrenir. Babasıyla Selim arasında yeni bir savaşın başlamasını engellemek için restini çeker. Selim ilk kez mesleği ile ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Sorunlardan biraz olsun uzaklaşmak için Selim, Yaman ve Mert’le birlikte erkek erkeğe dışarı çıkar. Yaman o gece ilk kez kendisini Serez ailesinin bir ferdi gibi hisseder. Eve döndüklerinde, Mira’nın sürpriz teklifi gecenin Yaman için sonlanmasına izin vermez. Birlikte çıktıkları yürüyüş hiç tahmin etmedikleri bir yerde noktalanır.

Üniversiteye başladığı ilk gün hayatında yeni bir defter açan Yaman, ilk sayfaya da Mira’nın adını yazacaktır.

Medcezir dizisi 9.bölümünü Star TV’nin internet sitesinden hd kalitesinde izleyebilirsiniz. Sizlere alt kısımda linkleri paylaşıyorum iyi seyirler.

Medcezir dizisi 9.bölüm izle

 


SPONSOR BAĞLANTILAR

Etiketler:, , , , , ,


1 Yorum Yapılmış

  1. ruslan diyor ki:

    çok güzel dizi

Yorum Yapın