SPONSOR BAĞLANTILAR

Medcezir dizisi 15.bölüm izle

medcezir 15 | 27 Aralık 2013 Yorum Yok

Medcezir dizisi Star Tv ekranlarında 27.12.2013 tarihinde kaldığı yerden devam ediyor. Medcezir dizisi 27 Aralık günü 15. bölümü ile Star Tv ekranlarında olacak. Merakla beklenen Medcezir dizisi 15. bölümünde Yaman’ın romantik sürprizi, Mira’yı Yaman’a bir adım daha yaklaştırır… Yaman, bugüne kadar tanıdığı bütün erkeklerden çok farklıdır. Mert’le geçirdikleri gece Eylül’e aşkın yepyeni bir yüzünü gösterir. Eylül de o gece kalbini usulca Mert’in ellerine bırakır.

Selim’le Ender habersiz geldikleri için mahcup, sessizce evden ayrılırlar, doğruca şirkete giderler ve Asım Şekip Kaya’nın kendilerine açtığı savaşa hazırlıksız yakalanırlar…

Kenan’ın hapishanedeki ziyaretçisinin bıraktığı emanet Yaman’ın eline ulaşır… Fakat Kenan, ziyaretçisinden kimseye söz etmez… Olayları dışardan takip eden Selim, Yaman’ın ilk kez ondan bir şey sakladığına şahit olacaktır.

Öte yandan eski sevgilisinin hala Yaman’la ilgilendiğini fark eden Mira, Yaman’la Leyla arasındaki ilişkiyi daha çok sorgulamaya ve merak etmeye başlar. Bu süreç, Mira’nın şahit olduğu olaylara bakış açısını değiştir. Yaman ise Mira’ya yılbaşında özel bir hediye verebilmek için deli gibi çalışırken, ilişkilerindeki huzursuzluğu gözden kaçırır.

Yalan Mira’nın mayınlı bölgesidir. Yaman farkında olmadan bu alana girdiğinde, Mira’yla ilişkisindeki ilk büyük sınavı verecektir.

Medcezir dizisini 27 Aralık Saat 20.00 da Star tv ekranlarından yada kanalın resmi internet adresinden izleyebilirsiniz. Aşağıda linki paylaşıyorum iyi seyirler.

Medcezir dizisi 15.bölüm izle


SPONSOR BAĞLANTILAR

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,


Yorum Yapın