SPONSOR BAĞLANTILAR

Medcezir dizisi 18.bölümünde neler olacak?

medcezir 18 | 17 Ocak 2014 Yorum Yok

Medcezir dizisi 18.bölümü ile duygusal ve heyecanlı sahneleri ile STAR TV’de kaldığı yerden devam ediyor. Star Tv ekranlarında her cuma saat 20.00′da yayınlanan Medcezir dizisi 18. bölümü 17.01.2014 tarihinde kaldığı yerden devam edecek. Medcezir dizisi 18.bölümünde Yaman’la Orkun arasındaki yüzleşme, etkisi uzun süre devam edecek bir deprem başlatır. Orkun, ailesinin ve arkadaşlarının önünde sadece itibarını kaybetmekle kalmaz; babasının öfkesinin hedefinde kaldığında gururu da yerle bir olur. Yaman ise temiz bir başlangıç yapmak için Orkun’dan sonra Hasan’la da yüzleşir. Geçmişine ait bütün karanlık kapıları tek tek kapatmaya kararlıdır.

Aynı gece Faruk’un geçirdiği trafik kazası Yaman’ın Tozludere’deki hayatına da dokunur. Öte yandan Mira ile Yaman’ın ayrıldıkları günden sonra ilk kez sakin bir şekilde konuşmalarına da olanak sağlar. Yaman, Mira’nın umutlarını yeniden yeşertecek değerli bir adım atar.

Civanoğlu ailesinin evinde başlayan kriz  beklenmedik  bir sonla noktalanır. O andan itibaren Yaman ile Orkun arasındaki gerginlik ezeli bir düşmanlığa dönüşür..

Orkun geçireceği büyük değişimden sonra, Yaman’ın karşısına eskisinden çok daha tehlikeli ve güçlü bir düşman olarak çıkar.

Medcezir dizisi 18.bölümünü Star Tv veya resmi internet sitesinden online olarak izleyebilirsiniz. Televizyondan izleyemeyenler için kanalın internet sitesi linkini aşağıda sizlere yazdım. İyi seyirler.

Medcezir 18.bölüm izle


SPONSOR BAĞLANTILAR

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,


Yorum Yapın